Betandyou Whatsapp

Tıkla, Betandyou’a Giriş Yap!

Betandyou Whatsapp hattı ile herkes yardım alarak ve kayıt olan veya olmayan herkes numarasıyla konuşma gerçekleştirebilir.Destek bölümü sürekli açık kalarak yardımcı olmaktadır. Müşteriler şikayetini iletmek için hemen alana girebilmektedir. Ancak genelde bonus talep etmek için bu hizmete başvurulmaktadır. Sitede canlı destek ile beraber en çok girilen alandır.

Betandyou whatsapp

Bir konuyla alakalı bilgi alınmak istendiğinde direk iletişime geçmek gerekmektedir. Bazı kullanıcılar arayarak iletişime geçse de Whatsapp ile irtibata geçmek daha kolaydır. Betandyou bahis sitesi iletişim seçeneklerini geniş tutmuştur. Bakıldığında siteyle mail adresiyle bile konuşmak mümkündür. Bu ise sitenin kaliteli ve güvenilir olduğunu göstermektedir. En kolay seçenek hangisiyse o tercih edilmektedir.

Betandyou Whatsapp Yardım Hattı Grubu

Sitede olan biten yeniliklerle alakalı bilgi almak veya soru sormak isteyenler direk canlı desteğe bağlanabilmektedir. Betandyou Whatsapp grubu tamamen müşteri memnuniyetini sağlamak için vardır. Öyle ki şu an dahi sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Gerek bonus talebi için gerekse finansal işlemler için anında cevap verilmektedir. Bu süreçte sorunların çözümü içinde çaba gösterilmektedir.

Müşterilerin herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olabilmektedir. O nedenle Betandyou irtibat kurmak istemektedir. Özellikle para çekme ve para yatırma işlemlerinde yardıma anında öncelik vardır. Whatsapp hattının açık olması bu sorunu engeller. Örnek olarak para çekme talebi veren bir üye sorun yaşarsa hemen destek alabilmektedir. Aynı durum yatırım işlemleri içinde geçerlidir.

Betandyou Whatsapp Numarası

Sitenin telefon numarasını alan üyeler hemen rehbere ekleyerek irtibat kurabilmektedir. Betandyou Whatsapp numarası sitenin ilgili sekmelerinde vardır. Eğer şu anda irtibat kurmak isteyenler varsa cevap alabilecektir. Çünkü bu numara 7/24 açıktır ve hemen cevap vermektedir. Bu nedenle herkes sitenin destek bölümünden memnun kalmaktadır. Eğer numaraya ulaşılamazsa da sitenin canlı desteğine yazılmalıdır.

Birçok kişi canlı desteğe spesifik sorunlardan ötürü bağlanmaktadır. Kimi bonusları adına kimiyse ödemeleri için bağlanma ihtiyacı hissetmektedir. Ayrıca az bir çoğunluk olsa da hesabını kapatmak isteyenler de Whatsapp hattına bağlanmaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi Betandyou sürekli hizmet vererek herkesi memnun bırakmaktadır. Genelde sitede sorun olmaz çünkü her şey kontrol altındadır.